صفحه رسمی نظرسنجی شرکت الکترو نیرو تابان کنترل

فرم نظرسنجی رضایت مشتریان

هدف اصلی این نظرسنجی، بهبود کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده توسط کسب و کار است. با جمع‌آوری نظرات و بازخوردهای مشتریان، ما قصد داریم تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و اقداماتی برای بهبود آن‌ها انجام دهیم.

فرم انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات مشتریان ما به عنوان یک منبع ارزشمند اطلاعات، به ما کمک می‌کند تا نقاط ضعف را شناسایی کرده و بهبودهای لازم را اعمال کنیم. با تجزیه و تحلیل بازخوردهای مشتریان، ما قادر خواهیم بود تا فرآیندها و محصولات را بهبود بخشیم.

فرم نظرسنجی خدمات سایت

بازخورد هایی که ما توسط فرم نظرسنجی از مشتریان خود دریافت می‌کنیم به ما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف سیستم و سایت خود را شناسایی کرده و بهبود های لازم را جهت حذف نقاط ضعف و ارتقا خدمات خود اعمال کنیم.
ورود به نظرسنجی
ورود به نظرسنجی
ورود به نظرسنجی

پرسش‌های متداول

اگر شما سوالی دارید، نیاز به راهنمایی دارید یا می‌خواهید با ما در ارتباط باشید، لطفاً با ما تماس بگیرید. تیم ما آماده‌ی پاسخگویی به تمامی پرسش‌ها و درخواست‌های شماست. شما می‌توانید از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید .

تلفن دفتر مرکزی : 02634167
تلفن مدیر فروش : 09122603853
ایمیل : info@netcoiran.comهمچنین می‌توانید فرم تماس ما را در وب‌سایت ما پر کنید. با ارسال درخواست خود، تیم ما به سرعت به شما پاسخ خواهد داد. با تشکر از انتخاب شما و اعتماد به شرکت نتکو