آشنایی با یراق آلات کابل خودنگهدار

خانه    دسته‌بندی نشده      آشنایی با یراق آلات کابل خودنگهدار
آشنایی با یراق آلات کابل خودنگهدار

یراق آلات کابل خودنگهدار از ابزارهای مختلفی تشکیل میشود که به اختصار آن ها را معرفی می کنیم.

کانکتور انشعاب مشترکين (کابل خود نگهدار)

اين کانکتور جهت ايجاد انشعاب فشارضعيف کابل مشترکين از کابل خود نگهدار مورد استفاده قرار ميگيرد و از نوع بي متال مي باشد.
اين کانکتور قابل اتصال به کابلهای آلومينيومی و مسی در دو حالت اصلی و فرعی می باشد. جهت نصب انشعاب درحالت برق دار و يا بی برق نيازي به روکش برداري از روي کابل نمي باشد.

کانکتور انشعاب خطوط فرعی (کابل خود نگهدار)

اين کانکتور جهت ايجاد انشعاب فشارضعيف خطوط فرعي از کابل خودنگهدار اصلي مورد استفاده قرار ميگيرد و از نوع بي متال مي باشد.

کلمپ آويز فشار ضعيف (کابل خود نگهدار)

اين کلمپ جهت مهار کابلهاي خود نگهدار فشار ضعيف، همراه با پيچ دم خوکي و با يک تسمه نگهدارنده کابل بر روي پايه نصب مي گردد.

کانکتور افزایش انشعاب

کانکتور چند جزیی طرح ویژه ای است که افزایش تعداد انشعابات را به طور همزمان تا حداکثر دو انشعاب تسهیل می سازد . هر انشعاب گیری فرعی توسط عملکرد پیچ مجزایی ایجاد می گردد.

کانکتور ارتباط سیم به کابل 32 دندانه

برای اتصال سیم های آلومینیوم و مس به هادی های عایق آلومینیوم و مس استفاده می شود . پیچ تعبیه شده بر روی کانکتور عایق است.این کانکتور قابلیت نصب بر روی خطوط حامل جریان (HOT LINE) را بدون داشتن عایق هادی داراست.

کانکتور مفصل (موف)

برای اتصال و ارتباط کابل های هوایی عایق (ABC) در شبکه های توزیع کابل خود نگهدار مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول برای دسته کابل های تا سایز 16 _ 25 _ 35 _ 50 _ 70 مورد استفاده قرار می گیرد .

کلمپ کششی آلومینیومی با سیم استیل

جهت کشش و نگه داشتن کابل های خود نگهدار فشار ضعیف در شبکه های با مسنجر عایق و درکلیه شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد.

تسمه محافظ کابل

تسمه محافظ کابل جهت محافظت دوبل از مسنجر کابل خودنگهدار در برار افتادگی های احتمالی به علت عواملی از قبیل باد و تنش های مکانیکی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

کلمپ آویز دایکاست

قابل کاربرد در شبکه کابل های هوایی با مسنجر عایق در خطوط مستقیم و یا تا حداکثر 90 درجه زاویه می باشد.

جدا کننده کابل

هنگام نصب کانکتورها و کلمپ ها بر روی کابل خودنگهدار می توان از این آچار برای جدا نمودن رشته های کابل استفاده نمود . همچنین هنگام نصب کلمپ آویز نیز می توان این آچار را برای جدا نمودن مسنجر از کابل خودنگهدار مورد استفاده قرار داد.

براکت سه خانه و نه خانه

تجهیزی اختصاصی برای اتصال سيم هاي شبکه های روشنایی در تونل ها ست. کانکتور مورد استفاده در این تجهیز از مدل IPC1001 می باشد که قابلیت نصب و بهره برداری را در خطوط حامل جریان بدون برداشتن عایق بوجود مي آورد. هر براکت با استفاد از نه کانکتور قابليت انشعاب گيري براي یک عدد چراغ را داراست.

شرکت مهندسي الكترو نيرو تابان كنترل (نتکو) مفتخر است با بهره گیری از دانش و تخصص روز و استفاده از مهندسین مجرب در تولید یراق آلات کابل خودنگهدار گامی بلند در جهت تولید محصول باکیفیت بردارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.